Історично так склалося, що люди звикли їсти хліб, більше того, ми з дитинства пам’ятаємо, що хліб — усьому голова. Так чому ж деякі вважають, що є хліб шкідливо?

Якщо зазирнути в історію, то ми побачимо, що здавна хліб пекли на заквасці, зробленої з шишок хмелю. Такий хліб залишався дуже довго м’яким і смачним. І робили його, як правило, про запас. Цей хліб брали з собою у довгу дорогу або в ліс.

Але кілька десятиліть тому відкрили термофільні дріжджі. Із-за швидкої схожості, великого пригріву він став економічно вигідніше. На хмельовий заквасці хліб вже й не пам’ятають, і звикли до того, що всього за день, два хліб стає черствим і не смачним і швидко пліснявіє. Такий хліб є джерелами хвороб, але ні як не здоров’я.

Більшість людей, купуючи хліб, при виробництві якого використовують термофільні дріжджі, просто труяться. Насправді хліб з термофільних дріжджів – зброя знищення народу. Термофільні дріжджі є причиною ослаблення імунітету у великої кількості людей, що у свою чергу призвело до високої смертності від онкологічних захворювань, стоїть на другому місці після захворювань серцево-судинної системи.

Вчений із Франції Ельтон Вольф протягом трьох років вивчав злоякісну пухлину і вплив на неї екстракту ферментирующих дріжджів. З’ясувалося, що під дією цього розчину злоякісні пухлини всього за один тиждень могли подвоїтися або навіть потроїтися в розмірі. І з’ясували, що якщо видалити з розчину дріжджі, то пухлина швидко гине.

З цього випливає висновок: дріжджі, що застосовуються при випічці хліба, містять речовини, які сприяють розвитку ракових пухлин.

Дріжджі тому і називаються термофільними, що грибки них витримують температуру до 500 градусів, і природно, коли хліб випікають, вони не гинуть. Потрапивши в наш організм, грибки продовжують розмножуватися і знищувати флору нашого кишечника. Ці дріжджові організми знищують найбільш незахищені клітини організму, виділяючи при цьому отруйні речовини. Сахароміцети дуже стійкі і не руйнуються під впливом температури під час готування, ні під впливом шлункового соку. Вони легко проникають через стінки кишечника прямо в кров, розмножуючись з дуже великою швидкістю. Вони порушують діяльність органів травлення : шлунка, печінки, жовчного міхура та підшлункової залози. У кишечнику відбуваються процеси гниття утруднений виведення токсинів, що утворюються газові кишені в яких надалі утворюються калові камені. В цілому травлення може.

Що відбувається при цьому з організмом?

Діафрагма (головна дихальна м’яз організму) скорочуючись масажує черевну порожнину . Вона ж створює присмоктуються тиск у грудній клітці, для того щоб кров поступала з нижніх і верхніх кінцівок і очищалася в легенях. Але із-за змін в травленні дріжджовим бродінням, діафрагма не в змозі робити повну амплітуду і займає неправильне положення. Серце в такому випадку розташовується горизонтально, нижня частина легенів здавлений, всі органи здавлені газами і деформованим кишечником. Наже жовчний міхур може зійти зі свого становища і змінити форму. З-за цього відбувається застій крові в нижніх кінцівках і голові, що в свою чергу призводить до варикозного розширення вен, трофічних виразок і тромбоутворення. А вже з наслідками цього справа має медицина. Педіатри лікують у дітей всілякі алергічні реакції, застуди, дисбактеріози і т. д.

Також дріжджі закисляють організм, змінюючи РН крові з нейтрального на кислий.

В результаті цього збоїть вся травна система, приводячи до самим різноманітним діагнозів.

Чи є вихід з цієї ситуації?

Звичайно так і їх кілька:

  • Перестати употреблятьть дріжджовий хліб зовсім.

  • Замінити дріжджовий хліб на сухі висівки, які продаються в супермаркетах

  • Робити вдома самому бездріжджовий хліб на заквасці з хмелю, рецепт можна знайти в інтернеті.

  • Інна, www.vitamarg.com